пʼятниця, 12 липня 2019 р.

«Галактика новинок» запрошує читачів

В рамках літнього  читання в Калайдинцівській сільській бібліотеці оформлено книжкову виставку-презентацію  «Галактика новинок».  Нова книга – це завжди подія, нове знайомство та загадкові очікування.  Ось і Калайдинцівська  сільська бібліотека наповнилась новинками. Бібліотека вже давно не отримувала таку кількість цікавих видань для читачів різного віку.
Усі книги виключно українською мовою.  Тож перший  розділ  «Українська книга: місія можлива»  презентує  творчість сучасних українських  письменників, розкриває широкий  тематичний спектр їх творінь. Другий розділ  «Світова література  в українських шатах» знайомить з новими популярними творами зарубіжних письменників, долучає любителів читання до світової творчості. Третій розділ «Суперновинки»  -  це насправді  найунікальніші видання, тут  представлено книги з психології, історії, розвитку цивілізації та чудові біографічні оповідки про  найвідоміших людей  світу.
Запрошуємо всіх бажаючих  завітати до книгозбірні та обрати собі книгу для задоволення, для особистого розвитку. Немає коментарів:

Дописати коментар